Přejít k hlavnímu obsahu

KARIÉRA

KARIÉRA V LAND ROVERU

Inovace. Důvěryhodnost. Průkopnický duch. Land Rover se vyznačuje těmito třemi atributy. Odrážejí se v prémiových produktech napříč celým naším sortimentem, ale také v našem týmu. Staňte se součástí tohoto úspěchu a objevte zajímavé možnosti kariéry v Land Roveru.

Aktuální nabídka míst

  • AUTOMECHANIK

    Společnost ROKO-MOTOR, s.r.o., Sokolská 5613, 760 01 Zlín, autorizovaný prodejce vozů
    Jaguar & Landrover v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici – Automechanik

    Požadujeme:
    • Vyučení v oboru automechanik / mechanik
    • Znalost automobilů a technických parametrů; orientace v autoopravárenství
    • Základní znalost AJ, technická znalost AJ výhodou
    • Samostatnost, spolehlivost a fyzická zdatnost
    • Znalost práce na PC (MS Office)
    • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
    • Nadšení a chuť do práce
    • Praxe výhodou

    Náplň práce:
    • Diagnostika a opravy osobních vozidel
    • Montáž autodoplňků
    • Realizace záručních prohlídek
    • Zodpovědnost za včasné a kompletní plnění zakázek
    • Osobní kontakt se zákazníky; komunikace s mechaniky; dodavateli; obchodními partnery

    Nabízíme:
    • Zajímavou práci ve stabilní a dynamické společnosti
    • Pravidelná školení
    • Stravenky
    • Moderní nekuřácké prostředí
    • Příjemný a spolupracující tým
    • Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
    • V případě úspěšnosti ve výběrovém řízení možný nástup ihned

    Pokud Vás inzerovaná pozice oslovila a splňujete požadovanou kvalifikaci pro zařazení do
    výběrového řízení, zašlete, prosím, následující podklady:
    • Strukturovaný životopis
    • Motivační dopis
    • Případné reference z předchozí praxe výhodou

    KONTAKT:
    Ing. Sandra Vendolská
    e-mail: office@roko-motor.cz
    mobil: +420 773 911 611

    Děkujeme za Váš zájem o danou pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14 dnů. V případě, že se do 14 dní od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe splňoval požadavky.